Čerstvé a kvalitní

Omam – svět na talíři


OOmam – svět na talíři Vám nabízí jedinečný gastronomický zážitek. Nahlédněte pod pokličku světové kuchyně a ochutnej jak chutná svět. Každý den se těšíme na Vaši návštěvu a možnost připravit pro Vás vše pro Vaši spokojenost. Každý den pracujeme na zlepšení naší nabídky i služeb, abyste vždy u nás cítili opět o něco lépe. Každý den pro Vás připravujeme to nejlepší ze světové kuchyně. Náš tým kuchařů pečlivě vybírá každá den ty nejlepší suroviny a s láskou připravují ty nejchutnější jídla na Váš stůl.Skvělá atmosféra

Slow-food restaurant Omam – svět na talíři se dělí na 2 podlaží. V přízemí naleznete bar včetně komfortního posezení pro 6 osob. V horním mezonetovém podlaží naleznete příjemné posezení až pro 34 osob. K dispozici jsou stoly pro 2-4 osoby. Příjemnou atmosféru vždy doplňuje hudební reprodukce společně s květinovou výzdobou na každém stole. Pro naše nejmenší, resp. jejich maminky či tatínky jsou připraveny dětské židličky, stolní hry, kreslení, ilustrované knihy a také přebalovací pult.


Ingredience a suroviny

Nás v Omamu spojuje jeden cíl – Vaše úplná spokojenost a náš dobrý pocit z kvalitní práce. Milujeme jídlo i vaření a rádi přinášíme na Váš stůl to nejzajímavější z moderní světové kuchyně. Pečeme pro Vás také vlastní pečivo. Například domácí žitný chléb z kvásku, italskou focacciu, briošky na burgery či sladké koláčky. Vyjma některých nápojů je vše naše vlastní výroba. Věříme, že rozdíl poznáte již při prvním kontaktu s talířem před Vámi.

Nepoužíváme žádné polotovary, dochucovadla či zahušťovadla. Vše pro Vás připravujeme z čerstvých výběrových surovin. Preferujeme lokální dodavatele.

Od nás s láskou pro Vás!Soukromá oslava

Break


Přemýšlíte nad netradiční narozeninovou oslavou či firemním večírkem?

Oslavujte s netradičním pohoštěním a jedinečnou atmosférou. V případě Vašeho zájmu o soukromou oslavu v Omamu lze vyčlenit několi sekcí v horním mezonetovém podlaží. V případě, že počet hostů překročí 30 osob, lze uzavřít celé horní podlaží. Celková kapacita mezonetového podlaží je 50 osob. Pokud máte zájem o rezervaci v rozsahu od 10 – 20 osob, lze vyčlenit komfortní diskrétní zónu.


Catering

Break


Rádi byste uspořádali zajímavou akci u Vás doma či v pronajatých prostorech?

Nudí Vás již „miniřízečky“, guláš a mražené dorty pro Vaše hosty? Vyzkoušejte Omam a zažijete změnu! . Nabízíme profesionální catering pro Vaše hosty a to s obsluhou či bez obsluhy (závoz). Na základě Vaší poptávky Vám rádi připravíme indikativní nabídku přímo pro Vás. Jsme flexibilní i kreativní. Rádi se tedy přizpůsobíme Vašim nápadům či Vám nabídneme naše originální autentické řešení.

My v Omamu nepoužíváme žádné polotovary, dochucovadla či zahušťovadla. Vše pro Vás připravujeme z čerstvých výberových surovin. Preferujeme lokální dodavatele.